МЕДИЧНИЙ ПОРТАЛ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

  • Ви повинні знати
  •  UA  RU

Хвороба Альцгеймера

Хвороба Альцгеймера - це розлад мозку, названий на честь німецького лікаря Алоїса Альцгеймера, який вперше описав її у 1906 році.

Сьогодні ми знаємо, що хвороба Альцгеймера:

  • Є прогресивним та смертельним захворюванням головного мозку. Альцгеймера руйнує клітини головного мозку, викликаючи втрату пам'яті та проблеми з мисленням та поведінкою досить серйозні, щоб вплинути на роботу, протягом усього життя. Альцгеймера стає гірше з часом, і призводить до летального результату.
  • Є найбільш поширеною формою недоумства, загальний термін для позначення втрати пам'яті та інших інтелектуальних здібностей є досить серйозними, щоб втручатися у повсякденне життя. Хвороба Альцгеймера становить від 50 до 70 відсотків випадків деменції. Інші види деменції включають судинної деменції, змішаної деменції, деменції з тільцями Леві та лобово-скроневої деменції.
  • На сьогоднішній день – захворювання не має лікування. Але лікування симптомів, може зробити життя кращим за хворих, які живуть із хворобою Альцгеймера.

Альцгеймера та мозок

Так само як і наше тіло, наш мозок зазнає змін у міру старіння організму, що і призводить до його руйнування. Однак серйозні порушення втрати пам'яті, плутанина та інші істотні зміни на шляху наших умах робота не є звичайною частиною старіння. Вони можуть бути ознакою того, що клітини мозку не вдається стравитися зі старінням та стресом.

Мозок 100 мільярдів нервових клітин (нейронів). Кожна нервова клітина спілкується з багатьма іншими формування мережі. Мережі нервових клітин мають спеціальні робочі місця. Деякі з них беруть участь у способі мислення, навчання та запам'ятовування. Інші допомагають нам бачити, чути та відчувати запах. Треті кажуть, коли наші м'язи рухаються. При хворобі Альцгеймера, як і інші види деменції, дедалі більше клітин мозку зношуються і вмирають.

Роль бляшки та клубки

Дві ненормальні структури, звані бляшки і зв'язок є головними підозрюваними у вбивстві та пошкодження нервових клітин. Бляшки та клубки були серед порушень, що доктор Альцгеймер побачив у мозку Огюст Д., хоча він їх називав різними іменами.

Бляшки будуються між нервовими клітинами. Вони містять відкладення білків фрагмента, звані бета-амілоїду. Зв'язок скручених волокон інший білок, званий тау.
Зв'язок формі всередині вмираючих клітин. Бляшки та зв'язки, як правило, з'являються спочатку в областях, важливих у процесі навчання та пам'яті, а потім поширюється на інші регіони.

Вчені не цілком упевнені, яку роль бляшки та клубки грають при хворобі Альцгеймера. Більшість експертів вважають, що вони мають якийсь зв'язок між блоком нервових клітин та порушують діяльність клітин, без яких неможливо вижити.

 

Hosting Ukraine

Дбаємо про Ваше здоров'я!

МЕДИЧНИЙ ПОРТАЛ!